■■ Prowadź nas, Tomaszu Sakiewiczu!

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 29 czerwca 2016

Prowadź nas, Partyzancie Wolnego Słowa, wyznaczaj, kto jest lepszym patriotą, pouczaj i cele wskazuj, bowiem tylko Ty, o Wielki nasz Wodzu, masz prawo to robić!!!

Ukarz nas, gdy tylko zechcesz, a jeśli zrobimy coś nie po Twojej światłej myśli, pozbądź się nas tak szybko, jak to uczyniłeś ze wspaniałym polskim patriotą ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim…

Jeśli my, niegodni, wykażemy się niezależnością wobec Twojej Światłej Osoby, napisz na nas donos, jak napisałeś do papieża donos na wybitnego Polaka i katolika ojca Tadeusza Rydzyka – twórcę Radia Maryja, TV Trwam i wielu innych wspaniałych dzieł.

Zarzuć nam, niegodnym Twojej cennej uwagi, żeśmy ruską agenturą! Jeśli jednak pomimo Twojej szlachetnej niechęci do nas, ktoś nadal zechce czytać „Warszawską Gazetę”, opluj nas z takim rozmachem, jak to zrobiłeś wobec kandydata na prymasa, arcybiskupa Stanisława Wielgusa!

Znamy i szanujemy Twoje niebywałe wpływy, Sakiewiczu Tomaszu, bo jak nas niedawno informowałeś na łamach swojej niezawisłej laickiej gazety, sam Władimir Władimirowicz Putin kazał Tuskowi usunąć niewygodnych dziennikarzy piszących o Smoleńsku. Zapewne to przez Tuska stracił pracę w „Gazecie Polskiej” najlepszy dziennikarz piszący o zamachu w Smoleńsku – red. Leszek Misiak.

O wspaniały Tomaszu, tylko Ty możesz poprowadzić nas na wschód, zachód, północ i południe!
Tylko Ty, o Wielki, odznaczony medalem przez Ukraińską Służbę Bezpieczeństwa, wskażesz Narodowi, co ma czynić! A za walkę o „wolną” Ukrainę należy Ci się kolejny medal, tym razem przez amerykańskiego spekulanta Georga Sorosa nadany, to tylko kwestia czasu.

Cóż nam wobec Twej niezmiernej wielkości pozostaje? Życzyć Ci: niech wszyscy ślepo podążają za Twoją światłością, niech nigdy nie zboczą z wyznaczonego przez Ciebie, o Wspaniały, celu!

Bądź wodzem, cenzorem, partyzantem i czym tylko chcesz…

Tylko odpieprz się od „Warszawskiej Gazety”…

Piotr Bachurski • warszawskagazeta.pl
rys: Warszawska Gazeta

Czytajcie również:
A WIĘC WOJNA!
NASI STARSI BRACIA Z „GAZETY POLSKIEJ” ATAKUJĄ „WARSZAWSKĄ GAZETĘ”

Komentarz ukazał się na łamach Warszawskiej Gazety!
Kupujcie nowy numer i wspierajcie nasze wydawnictwo!
E-wydanie: https://wogoole.pl/czerwiec/260-warszawska-gazeta-252016.html

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Prowadź nas, Tomaszu Sakiewiczu! została wyłączona