■■ Czy Lech Wałęsa ma na rękach krew niewinnych ludzi ?

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 11 sierpnia 2016

Mieszkam w Trójmieście i dobrze pamiętam tę tragedię, w której zginęło ponad 20 osób.

Po latach prof. Cenckiewicz dotarł w ZZ (zasób zastrzeżony) do notatki byłego esbeka, która może świadczyć o tym, że „specjaliści od śrubek ”przesadzili i akcja, która miała spowodować możliwość dostania się do mieszkania płk Hodysza i spenetrowania go celem przeszukania i znalezienia materiałów kompromitujących Wałęsę dotyczącej jego współpracy z SB poszła nie tak jak trzeba ?

Okazuje się, że takie przeszukanie nastąpiło. Działo się to w momencie szykowania się Wałęsy do drugiej kadencji prezydentury. Co ciekawe, zaraz po wybuchu znaleźli się tam akolici Wałęsy, Czempiński jako szef UOP.

Warto dodać, że w 1993 r. z mieszkania byłego esbeka zginęły mikrofilmy dotyczące kompromitujące działalność Wałęsy.

Wiadomym również jest, że w czasie kadencji Wałęsy zostały wydane jemu lub jego ludziom dokumenty, w których było czarne na białym, że Wałęsa był tajnym współpracownikiem o pseudonimie Bolek. Faktem jest, że te dokumenty wróciły ale bez kilkudziesięciu stron, o czym w notatce napisał ówczesny szef UOP Siemiątkowski.

Wałęsie wydawało się, że wszystkie dokumenty dotyczące jego haniebnej współpracy zostały zniszczone. Był jednak człowiek na którego Wałęsa był za krótki. Tym człowiekiem był Kiszczak. Kiszczak miał oryginały dokumentów o współpracy Wałęsy, które wypłynęły po jego śmierci.

Pamiętamy manifestacje KOD, gdzie nawet dzieci kodziarzy miały na szyi tabliczki jestem TW Bolek.

Czy teraz, gdy wychodzą nowe okoliczności, świadczące o tym, że za tragedią w Gdańsku stoi Wałęsa i jego ludzie dalej dzieci kodziarzy będą chodzić z tabliczkami jestem TW Bolek i lubię coś wysadzić.

Może w końcu wyjdą na światło dzienne jakieś dokumenty związane z seryjnym samobójcą ?

Andy51 • naszeblogi.pl
fot. Jacek Balk / Agencja Gazeta

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Czy Lech Wałęsa ma na rękach krew niewinnych ludzi ? została wyłączona