■■ Lemingi na pewno w Polsce rewolucji nie zrobią

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 30 września 2016

Te nawoływania to dobry materiał na marny skecz kabaretowy czy też scenariusz polskiej komedii a nie na poważy społeczny bunt

Zresztą z kim te bunty, pucze, rewolucje…. jak widać na manifestacjach, coraz mniej jest chętnych młodych ludzi, którzy nie niepokojeni przez pisowski reżim, gotowi byliby za namową „fałszywych proroków”, wyć na antyrządowych demonstracjach – że jest zagrożenie dla demokracji.

Już widzę tą masę, trzymanych krótko za twarz, przez potężne niespłacalne kredyty frankowe, zapatrzonych w swoje kariery, niepokojonych przez nikogo lemingów gotowych do zrobienia zadymy w kraju i zorganizowania Majdanu.

Lemingi na pewno rewolucji nie zrobią, bo to łagodne i głupiutkie stworzonka, zresztą nisko oceniam ich szanse w konfrontacji z manifestującymi swoją miłość do Ojczyzny, często przez niektóre środowiska lewicowe nazywanymi faszystami, nacjonalistami, szowinistami, homofobami i bandytami – zbuntowanymi i zdeterminowanymi, młodymi gniewnymi zrzeszonymi w klubach kibica, czy też ogólnie pojętym ruchu narodowym.

Jakoś też trudno mi sobie wyobrazić na barykadach, przedstawicieli środowiska LGBT, czy też poubierane na czarno z torbami na głowach przedstawicielki ruchu feministycznego.

Daremny trud, bo jak tu robić ten Majdan w Warszawie, jak spora część społeczeństwa, autentycznie wyzbywa się pogardy dla patriotyzmu polskiego, przestaje być fanatycznymi wrogami PiS i „klerykalnych” polaczków oraz nie chce już dłużej słuchać wrzeszczących oszołomów, wykorzystujących ich do własnych brudnych interesów.

Tym, co nadal nie potrafią pogodzić się z rzeczywistością dedykuję słowa hrabiego Ponimirskiego, który w „Karierze Nikodema Dyzmy” wykrzykuje „elicie” prosto w twarz i śmieje się do rozpuku z ich głupoty.

„Milczeć!!!
Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha… Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idiota, niemający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!..”.

Mariusz Jankiewicz • pressmania.pl
graf. Forum Młodych PiS

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Lemingi na pewno w Polsce rewolucji nie zrobią została wyłączona