■■ Tusk zostanie Niemcem?

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 26 października 2016

Im więcej czasu upływa od ich rządów, tym więcej się dowiadujemy o politykach PO

Teraz przyszedł czas na „ujawnienie” się Nowaka, który został….Ukraińcem. Że dla niego kasa najważniejsza to wiedzieliśmy już wcześniej, drogie zegarki piechotą nie chodzą..Widać że Nowak postanowił iść w ślady Donalda, ten postanowił odejść z Polski na intratne stanowisko w unijnej dyplomacji. Odciął się jednocześnie od swej partii, zostawiając ją w całkowitym rozkładzie. Nowak nie mając szans na taki awans jak jego dawny mocodawca, zrobił to samo, w mniejszej skali….

Były polski minister transportu Sławomir Nowak, który został pełniącym obowiązki szefa Ukrawtodoru, państwowej agencji drogowej Ukrainy, potwierdził, że przyjął obywatelstwo tego kraju. Ukraińskie prawo nie pozwala na posiadanie drugiego obywatelstwa. 
rmf24.pl 24-X-2016

Zapewne pozwoli mu to uniknąć ewentualnej odpowiedzialności karnej w naszym kraju. Wszak dyplomata obcego państwa jest praktycznie nietykalny..

Ukraina to prawdziwy raj dla takich Nowaków, zapewne szybko odbuduje on tam swoją kolekcję zegarków. Wszak tam, tego typu prezenty przy załatwianiu interesów są czymś oczywistym.

Ciekawe czy teraz Donald weźmie przykład z Nowaka. Obywatelstwo Niemiec dałoby mu całkowity spokój od naszych sądów, a podstawy do staranie się o takie, Donald jak wiemy ma. Angela zapewne, swemu Donaldkowi nie odmówi.

blog-n-roll.pl
fot. racjapolskiejlewicy.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Tusk zostanie Niemcem? została wyłączona