■■ 13 grudnia TARGOWICA będzie stała razem z ZOMO!!!

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 6 grudnia 2016

Wreszcie odsłonili twarze!

Działacze Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej gotowi są sięgnąć po każdy sojusz, który może przybliżyć to środowisko do odsunięcia ekipy rządzącej od władzy. 13 grudnia opozycja chce wyjść na ulice. Niewykluczone, że znów w towarzystwie komunistycznych funkcjonariuszy bezpieki.

„Opozycja namawia do wyjścia na ulicę w dniu 13 grudnia, czyli w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Grzegorz Schetyna i Ryszard Petru pójdą w jednym szeregu z ludźmi pokroju pułkownika Mazguły? Wszystko na to wskazuje” – ocenia niezalezna.pl. Portal przypomina, że PO i N mają od kilku dni nowego koalicjanta. To właśnie pułkownik Adam Mazguła, który demonstrował przed Sejmem przeciwko odbieraniu przywilejów funkcjonariuszom komunistycznych służb.

Były funkcjonariusz podczas protestu został dopuszczony do głosu, a korzystając z okazji pokusił się o ocenę stanu wojennego.

„A sam stan wojenny? Czy oprócz tego, że byli ludzie internowani, to – oczywiście, nie powiem, były tam jakieś bijatyki, były tam jakieś ścieżki zdrowia – ale generalnie rzecz biorąc najczęściej jednak dochowano jakiejś kultury w tym całym zdarzeniu. Ja przeżyłem już stan wojenny, byłem dorosłym oficerem i nie pamiętam, żeby na ulicach działy się jakieś dziwne rzeczy, jakieś szczególne prześladowania i tak dalej”

– mówił Mazguła.

Pułkownik był też sygnatariuszem listu dotyczącego protestu planowanego na 13 grudnia. Jego podpis znalazł się obok nazwisk liderów PO i N.

„Szefowie Platformy i Nowoczesnej będą więc najprawdopodobniej maszerować w jednym szeregu z esbekami. I to w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego!” – alarmuje niezalezna.pl.

za: wpolityce.pl, pch24.pl, niezalezna.pl

Darek Matecki • prawicowyinternet.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ 13 grudnia TARGOWICA będzie stała razem z ZOMO!!! została wyłączona