■■ Klony zbrodniczej żydokomuny przeciwko wolnej Polsce!!!

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 11 grudnia 2016

Ktoś stary a niemądry zaczął coś stękać pod adresem „rządu PIS-u”. Zostało mu jednak trochę rozumu i zamknął się, gdy ustawiłem go w jednym szeregu z klonami urbana, które 13 grudnia wyjdą w obronie swoich dotychczasowych przywilejów krwiopijców. Przeciwko polskiemu rządowi!

W dwudziestym wieku zlikwidowano polskie elity. Naród został ogłowiony i nie ma człowieka, który byłby zdolny powiedzieć słowo prawdy.

Nikt przez 30 lat nie napisał słowa o zbrodni komunistów w kwietniu 1986. Czołowy przedstawiciel żydokomuny, jej rzecznik prasowy Urban, kategorycznie negował najpierw rozmiary katastrofy w Czarnobylu, potem uspokajał opinię publiczną, negując możliwość szkodliwego wpływu na zdrowie skutków tej katastrofy. Po miesiącu jednak podano dzieciom w szkołach płyn Lugola. Po miesiącu! Tymczasem dzieci komunistów; aparatczyków, wojskowych, prawniczej szajki zostały zabezpieczone przez podanie tego płynu dużo szybciej, w kilka dni po katastrofie, w czasie dla podawania tego specyfiku odpowiednim. Działanie to należy widzieć jako ze wszech miar zbrodnicze. Ujawniło ono całą nędzę „kierowniczej siły narodu” narzuconej przez Sowietów a żywioną obecnie przez Niemców i organicznie wrogie polskie określone lobby amerykańsko-izraelskie. Żaden IPN nie zająknął się nawet, żeby zbadać zachowanie odpowiedzialnych urzędników w sytuacji ekstremalnego dla społeczeństwa zagrożenia.

Niszczenie Polski nie ustało po roku 1989 i nie skończy się w 2016. Czy ktokolwiek w przyszłości będzie badać haniebną rolę urbanów, michników, kuroniów, sorosów w grabieży i ogłupianiu prostego, robotniczego i wiejskiego ludu, który nigdy nawet nie zaczerpnął oddechu wolności i nie był we własnym kraju „na swoim”?

Jest to wątpliwe, nie odrodziła się bowiem polska, własna elita, zamiast której wyrósł spotworniały świat hodowanych na Marksie, Leninie i Urbanie rzekomych prawników, nauczycieli, dziennikarzy.

St. M. Krzyśków-Marcinowski • naszeblogi.pl
rys. Andrzej Krauze

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Klony zbrodniczej żydokomuny przeciwko wolnej Polsce!!! została wyłączona