■■ Obrzydliwy skowyt byłych SB-eków i milicjantów!

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 16 grudnia 2016

Nie wiedzą jak żyć za 2 tys. złotych!

Prezentujemy krótki, ale naprawdę ciekawy materiał dotyczący byłych oficerów milicji obywatelskiej, oraz aparatu bezpieczeństwa, którzy przez lata otrzymywali od państwa polskiego gigantyczne emerytury, a teraz nie wiedzą jak mają żyć.

Jak mówi były komendant główny policji Jerzy Stańczyk – jak żyć za 2 tys. złotych?

Oto jego notka biograficzna z serwisu wikipedia:
– Do Milicji Obywatelskiej wstąpił w 1959. Zajmował m.in. stanowiska: wywiadowcy Komisariatu Portowego i technika Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej MO w Szczecinie. W latach 1972–1976 był kolejno zastępcą komendanta powiatowego w Świnoujściu, zastępcą komendanta miejskiego w Szczecinie i komendantem powiatowym w Świnoujściu. W latach 1976–1984 był zastępcą szefa Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych ds. MO w Kielcach, a następnie zastępcą szefa WUSW w Szczecinie. W grudniu 1989 kierował akcją Milicji Obywatelskiej w czasie protestu więźniów w zakładzie karnym w Goleniowie i Nowogardzie – czytamy w serwisie.

Ci ludzie przez lata zajmowali się działalnością na szkodę Polski i Polaków, dlatego teraz jeśli mało im pieniędzy, niech napiszą podanie do Moskwy. Przez lata służyli Sowietom, więc niech teraz Sowieci im płacą.

W materiale „Wiadomości” wypowiada się również prawa ręka Jerzego Urbana, czyli Andrzej Rozenek. Naprawdę ręce opadają! Oglądajcie!


polskaniepodlegla.pl
fot. youtube

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Obrzydliwy skowyt byłych SB-eków i milicjantów! została wyłączona

%d blogerów lubi to: