■■ Delegalizacja KOD albo rząd na uchodźstwie ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 17 grudnia 2016

Wybierajcie

Demokracja w Polsce ma się znakomicie, bo większość parlamentarna wybrana w demokratycznych wyborach została wyrzucona z sali posiedzeń i musiała przeprowadzić głosowania w Sali Kolumnowej, wysłuchując wyzwisk i inwektyw zgrai okupującej trybunę i Prezydium Sejmu. Demokracja w Polsce ma się znakomicie, bo wszyscy niedopici stołeczni imprezowicze zawsze mogą liczyć na extra kasę od totalnej opozycji, w zamian za zrobienie zadymy pod Sejmem. Demokracja jest w znakomitej kondycji, bo każdy menel w dowolny sposób może zaatakować szefa partii rządzącej i premiera wybranego przez naród rządu.

O świetnej kondycji polskiej demokracji świadczy też to, że każdy zwyrodnialec może bezkarnie szkalować Prezydenta Dudę i nawoływać do jego zamordowania.

Zdemokratyzowaliśmy się tak bardzo, że nawet otwarte wezwanie byłych ubeków do zbrojnej pacyfikacji rządu traktowane jest jak dowód na przestrzeganie zasad praworządności i pluralizmu.

Może już wystarczy?!

Czy Europa dała się przekonać? Czy Schulz, Timmermans i Tusk przyjęli już do wiadomości, że PiS nie jest partią faszystowską i ksenofobiczną, że rząd PiS nie jest bezlitosnym reżimem niszczącym swobody obywatelskie? Czy Soros już odzyskał zdrowy rozsądek, czy przestał finansować antypolskie wystąpienia i takież fundacje? Czy KOD – ta ikona polskiej demokracji, ten kompas wskazujący drogę do tolerancji i miłości bliźniego, ten sztandar wolności, na który powoływaliście się tyle razy – już docenił te wysiłki? Czy wzrosło dzięki temu bezpieczeństwo państwa polskiego, bezpieczeństwo nas wszystkich, od miesięcy ostrzegających, że taka spolegliwość wobec bandytyzmu może się skończyć tragicznie?

Czego jeszcze potrzeba, żebyście się obudzili i zaczęli korzystać z uprawnień, które dostaliście od nas? Od nas, nie od Schultza, nie od Timmernansa, nie od PRL-owskich agentów. Nie od KOD, zbrojnego ramienia Platformy i Nowoczesnej. Ani nie od zapitych meneli opluwających Was za kasę. Od wczoraj jesteście uchodźcami w Sejmie, w którym macie większość. Nie chcemy, żebyście jutro stali się rządem na uchodźstwie.

To jest ostatni moment, w którym możecie pokrzyżować plany bandytów, złodziei i aferzystów. Jeśli tego nie uczynicie, jeśli nadal będziecie udawać, że nic złego się nie dzieje, oddacie im w niewolę cały naród.

danuta • naszeblogi.pl
fot. facebook

Ubecy z KODorastami są świetnie przygotowani do gier operacyjnych, na filmie widać gdzieś 2 min 42 sekunda jak jakiś KODomita rzucił racę na ulicę a za parę chwil na jezdni kładzie się prowokator, który udaje poszkodowanego, niestety cała ta mistyfikacja legła w gruzach bo na ich nieszczęście nagrała to kamera WSI24.


Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Delegalizacja KOD albo rząd na uchodźstwie ■■ została wyłączona