■■ Minęła kolejna rocznica Grudnia’70. Nikt nie poniósł kary ■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 19 grudnia 2016

Nikt nie poniósł kary, bo III RP (za którą walczy KOD) chroniła komunistów. Miernik, który zaprotestował, dostał 10 miesięcy paki…

Przypomnijmy – w grudniu 1970 roku komunistyczne władze zamordowały 45 osób. Ponad 1100 osób zostało rannych. Zbrodnia ta do dzisiaj nie została rozliczona. Winni dożyli spokojnie swoich dni, bowiem III RP roztoczyła nad nimi parasol ochronny. Co innego człowiek, który symbolicznie przeciwstawił się takiemu stanowi rzeczy poprzez rzucenie śmietankowym tortem w sędzię orzekającą w/s Kiszczaka. Dla niego sądy III RP były bezwzględne i posadziły go do paki.

Istotą bezmiaru niesprawiedliwości III RP jest to, że PRL-owskich zbrodniarzy potrafiła chronić jak własnych dzieci. Jaruzelski, Ciastoń, Kiszczak nigdy nie trafili nawet na 1 dzień do więzienia, mimo iż to oni byli odpowiedzialni za śmierć setek i cierpienia wielu tysięcy ludzi. Co innego człowiek, który symbolicznie przeciwstawił się takiemu stanowi rzeczy poprzez rzucenie śmietankowym tortem w sędzię orzekającą w/s Kiszczaka.

Przypomnijmy – 20 kwietnia br. Sąd Okręgowy w Warszawie skazał Zygmunta Miernika na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia za rzucenie w 2013 roku tortem w sędzię, która orzekała w sprawie komunistycznego zbrodniarza Czesława Kiszczaka. Miernik do dzisiaj siedzi w więzieniu. Czesławowi Kiszczakowi, aż do momentu naturalnej śmierci, włos z głowy nie spadł z powodu zbrodni, jakich dopuścił się w czasach PRL… III RP roztoczyła nad nimi parasol ochronny.

Warto to podkreślić, że właśnie za taką III RP walczy dziś KOD i opozycja totalna. Chcą, żeby było tak jak było, żeby esbecy byli bezkarni, zbrodniarzy nie dosięgła kara, a beneficjenci okrągłego stołu oraz ich rodziny mogły nadal czerpać finansowe profity z deal’u do jakiego doszło w 1989 roku…

niewygodne.info.pl
fot. Edmund Pelpliński (Wikipedia / CC 0)

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Minęła kolejna rocznica Grudnia’70. Nikt nie poniósł kary ■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: