■■ Niemcy dziękują Merkel za uchodźców, ilością trupów

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 20 grudnia 2016

Muzułmańscy uchodźcy, których słynnym herzlich willkommen zapraszała kanclerz Merkel, robiąc sobie z nimi min selfi odwdzięczają się jak mogą.

A to molestując, gwałcąc i mordując kobiety a to zamachami, w których giną Niemcy, ale co tam obywatele niemieccy, poprawność polityczna zabrania przeciętnemu Hansowi czy Heldze wypowiadać głośno swoich poglądów na temat muzułmańskich emigrantów.

Jestem jak najbardziej za przyjmowaniem uchodźców, ale muszą oni przestrzegać naszych praw i obyczajów. Jak czytamy ten Afgańczyk czy Pakistańczyk znany był policji z drobnych wykroczeń, a ja się pytam dlaczego za nawet drobne wykroczenie nie wsadza się delikwenta do samolotu i nie odsyła do kraju pochodzenia.

Rodziny ofiar, które zginęły w Berlinie mogą osobiście podziękować kanclerz Merkel za jej politykę migracyjną.

Należy zwrócić uwagę na zachowanie naszej Targowicy koczującej w sejmie. Otóż tragedię w Berlinie próbują wykorzystać do swoich celów, co niestety świadczy o ich chamstwie i żenadzie.

I na koniec o rzetelności dziennikarskiej zwłaszcza portali, które są własnością Niemców. Otóż pierwsze nagłówki mówiły o tym, że ciężarówka na polskich numerach …..itd. mająca sugerować, że Polacy mieli coś wspólnego z tym zamachem, nić o tym, że muslim zastrzelił polskiego kierowcę i uprowadzona ciężarówką wjechał w tłum. Później narracja się trochę zmieniła.

Andy51 • naszeblogi.pl
fot. Anas Modamani / Facebook

Najpopularniejszy teraz poseł PO i KOD-u. Do refleksji dla ludzi myślących.

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Niemcy dziękują Merkel za uchodźców, ilością trupów została wyłączona

%d blogerów lubi to: