■■ OBROŃMY TEN RZĄD ! ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 1 stycznia 2017

Ja Państwa namawiam do tego, żebyście się nie bali

W swoim cyklu programów „Komentarz tygodnia” dziennikarz i publicysta Witold Gadowski podkreślił, że opozycja będzie się uciekała do wszelkich środków, aby obalić demokratycznie wybrany przez Polaków rząd. Publicysta wskazał, że przez takie działania poparcie dla opozycji spada. … że mijający rok był zły, a nadchodzący będzie straszny. „Ja Państwa namawiam do tego, żebyście się nie bali” – powiedział Witold Gadowski.

„Pierwszy raz od dłuższego czasu czuję, że coś ode mnie zależy, że ktoś mnie słucha. Rząd popełnia błędy, sam piętnuje je, co tydzień rozmawiając z Państwem, ale to jest nasz rząd, który słucha Polaków. (…) Sądząc po efektach roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, to był dobry rok. To jest polski rząd, z wadami i zaletami, ale po raz pierwszy od dawna mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że mamy polski rząd, z którym co prawda się spieram, o którym czasami źle mówię, ale jest to mój rząd” – zaznaczył.

Gadowski odniósł się do wydarzeń, jakie miały miejsce w Sejmie 16 grudnia i wskazał, że należy wspierać demokratycznie wybraną władzę w Polsce.

„Nie bójcie się Państwo! Po pierwsze, nie jesteśmy sami. Po drugie, jest nas bardzo wielu i obronimy ten rząd przed zamiarami zarówno zewnętrznych agresorów, jak i wewnętrznych sprzedawczyków. Przepraszam, że nazywam po imieniu te zawody i funkcje, ale tak jest. Od 16 grudnia w Sejmie trwa szopka. Uczyniono z Sejmu targowisko. Tych przekupnych można by jeszcze pejczem – jak nasz Mistrz – rozgonić, poroztrącać im stragany i porozrzucać pieniądze. Tylko to jest targowisko ludzi opłaconych z zewnątrz, którym w ogóle nie chodzi o Polskę. Ale nie udało im się obalić rządu za pomocą ulicy” – podkreślił.

„Od razu po przejęciu rządu przez Prawo i Sprawiedliwość powstał Komitet Obrony Demokracji i od razu od razu przystąpił do działalności wywrotowej. Oni wiedzieli, że każdy mijający miesiąc zabiera mi kolejne pieniądze i wpływy” – dodał.

„Kurczy się ich państwo, kurczy się w Polsce antypaństwo, w którym zarządzali oficerowie i te pacynki, które występują, jako twarze opozycji. Miesiąc w miesiąc oni słabną, a my rośniemy, dlatego musimy wytrwać jak najdłużej” – przekonuje.

Według niego to wszystko zamieniło się w coś, co nawet zaczęto nazywać pogardliwie „ciamajdanem”. „Nie udało się na ulicy, więc spróbowano w Sejmie. Spróbowano wariant rumuński, czyli wariant, w którym Securitate obaliło Nicolae Ceausescu. Aby już nic nie powiedział, zastrzelono go później z żoną pod murem szkoły. Securitate przeprowadziło rewolucje w Rumunii i wszystko się zmieniło. Zapanowała tam „demokracja” pod rządami Securitate” – tłumaczy.

„W Polsce wariant rumuński został wcześniej zastosowany, jako wariant okrągłego stołu. Dalej rządziła bezpieka, ale „obalono” komunistów. Nikt nie zginął, nikomu nie strzelono w głowę. Teraz Ryszard Petru, Grzegorz Schetyna i to, co zostało z Platformy próbowali zastosować wariant rumuński. Chodziło o to, by zająć parlament, zablokować telewizje publiczną, potem ją przejąć i w ten sposób od Warszawy zacząć sterować Polską. To się im również nie udało” – wskazał. Jego zdaniem pozycja miała jednak pecha. Na świecie, bowiem miały miejsce wydarzenia, które odwróciły uwagę od ich protestów.

„Kiedy opozycja zaczynała akcje, doszło do zamachu w Berlinie czy zabójstwa rosyjskiego ambasadora w Ankarze. To wszystko przysłoniło i oderwało uwagę publiczności międzynarodowej od Polski. Ale George Soros, Angela Merkel i parę innych osób dalej kibicują tej grupie wywrotowej. Co by się stało, gdyby wybory w USA wygrała Hillary Clinton? Przecież za pomocą Stanów Zjednoczonych oni by obalili ten rząd. A tak jest Donald Trump, trudno powiedzieć, czy przyjaciel Polaków, ale na pewno nie weźmie udziału w tej zbiorowej orgii wywracania rządu z zewnątrz” – zaznaczył publicysta.

„Uważajmy, bo zamach rumuński się nie udał, ale pozostał jeszcze trzeci etap tego zamachu, czyli do akcji przystąpią oficerowie dawnych Wojskowych Służb Informacyjnych i wszystkie środowiska z nimi związane” – wskazał redaktor Gadowski.

„Jest to poważne grono od mokrej roboty. Grono, które na rękach ma krew już niejednego człowieka. Dlatego wcale nie jest do śmiechu. Trzeba być uważnym, poważnym i spokojnym, ale nie bójmy się. My mamy rację, więc oni przegrają. Wygramy z nimi spokojem i czasem. Czas działa na ich niekorzyść, bo codziennie tracą przywileje i codziennie robią coś głupiego. Wystarczy, żebyśmy im się przyglądali i zachowali nerwy na wodzy” – zaznaczył publicysta i dodał, że kiedy będzie marsz poparcia dla rządu, każdy wspierający demokratycznie wybraną władzę powinien się na nim stawić.

„Będą próbowali rozpowszechniać dziwne dokumenty, szantażować, rozbijać Prawo i Sprawiedliwość od wewnątrz, rozbijać koalicję rządowe od wewnątrz, ale my przyglądajmy się temu i oglądajmy to” – wskazał.

Według niego najlepiej byłoby, gdyby osoby z obozu rządzącego, którzy maja jakieś papiery „bezpieczniackie”, sami się do tego przyznali i oczyścili atmosferę. „To będzie najlepsze. Dla dobra rządu niech to zrobią, a my im wybaczymy. My, Polacy, wybaczymy Kmicicom, ale nie wybaczymy kłamcom. Nie wybaczymy tym, którzy za pieniądze będą sprzedawać Polskę” – podkreślił Witold Gadowski.

radiomaryja.pl, stefczyk.info
fot. youtube

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ OBROŃMY TEN RZĄD ! ■■ została wyłączona