■■ Marian Kowalski: każdy narodowiec powinien bronić PiS

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 6 stycznia 2017

Marian Kowalski zabrał głos w sprawie kryzysu parlamentarnego w Polsce

Jak powiedział na antenie Radia Wnet, Ruch Narodowy (RN) powinien czynnie włączyć się w obronę rządu Prawa i Sprawiedliwości. – Jeżeli moi dawni koledzy z RN tego nie rozumieją, znaczy, że kwestię uchodźców traktują jak powód do robienia karier – oświadczył były kandydat na prezydenta.

Marian Kowalski był jednym z gości audycji „Południe Wnet”. Były kandydat na prezydenta został zapytany o demonstracje Komitetu Obrony Demokracji i protest opozycji, który od połowy grudnia – odkąd Marek Kuchciński niezgodnie z regulaminem wykluczył z obrad Sejmu posła PO Michała Szczerbę, a parlamentarzyści opozycji zablokowali mównicę – gromadzi ludzi przy ulicy Wiejskiej.

Uważam, że obojętność na ten konflikt jest szkodliwa – oświadczył Kowalski na początku rozmowy.

Prowadzący zaczął dopytywać, w jaki sposób powinni zareagować narodowcy: – Gdyby pan mógł, to by pan powiedział: idziemy razem z chłopakami bronić polskiego Sejmu, bronić rządu PiS? – drążył dziennikarz. Co na to Marian Kowalski?

Były kandydat na prezydenta, który w 2015 r. wystąpił z Ruchu Narodowego, nie owijał w bawełnę.

Biorąc pod uwagę, że obecny rząd jest gwarantem nie wpuszczania do Polski jakichś wielkich ilości tak zwanych uchodźców, to tylko z tego jednego powodu wszystkie narodowe organizacje patriotyczne powinny tego rządu bronić

– oświadczył słynny narodowiec.


fakt.pl
fot. Wojciech Jargiło / newspix.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Marian Kowalski: każdy narodowiec powinien bronić PiS została wyłączona