■■ Kompromitacja Angeli Merkel!

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 8 stycznia 2017

Zobaczcie nagranie i przekonajcie się, jak odpłacili się jej Niemcy!

Kanclerz Angela Merkel jest bez wątpienia w ostatnim czasie, jedną z najbardziej znienawidzonych postaci całego świata! Wszystko w związku z jej niezbyt inteligentnymi decyzjami, dotyczącymi przyjmowania uchodźców, którym pani kanclerz zechciała nagle pomóc i tym samym zmieniła swoje państwo w istny kraj chaosu i strachu. Jak dotąd, jednak wszyscy starali się nam wmówić, że Niemcy w pełni zgadzają się ze swoją liderką, a nawet z ogromnymi wiwatami przyjmują imigrantów….

Tymczasem okazuje się, że sytuacja jest zupełnie inna, niż ta którą próbują nam przedstawiać niemieckie media! Podczas majowego wiecu pani Merkel próbowała bezskutecznie dojść do głosu i klepać swoje kolejne wyuczone regułki, podczas gdy jej obywatele mieli chyba już dość swojej liderki i postanowili pokazać prawdziwy bunt przeciwko Angeli.

Niemcy krzyczeli, gwizdali i robili praktycznie wszystko byleby okazać swoje niezadowolenie i przemówić do rozsądku pani kanclerz – Czy Ich starania przyniosą jakiekolwiek efekty? Niestety jak na razie nie bardzo się na to zapowiada, choć miejmy nadzieję, że Merkel wreszcie przejrzy na oczy i zauważy, że powinna robić wszystko aby pomagać i wspierać swoich rodaków, a nie ich kosztem i brakiem poczucia bezpieczeństwa wpuszczać nieznanych ludzi i pozwalać im niszczyć kraj, który nie jest ich własnością. A, Wy co o tym sądzicie? Uważacie, że Merkel zmieni swoje postępowanie?


codziennie24.pl
fot. wordpress.com

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Kompromitacja Angeli Merkel! została wyłączona