■■ Opozycja łamie konstytucję ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ oświadczenia, ■ relacje by Maciejewski Kazimierz on 12 stycznia 2017

Przegląd Tygodnia w klubie Ronina – Krystyna Pawłowicz, Józef Orzeł

W Klubie Ronina w poniedziałek, jeszcze przed 34 posiedzeniem sejmu gościła prof. Krystyna Pawłowicz, prawnik, konstytucjonalista, która wraz z Józefem Orłem poprowadziła Przegląd Tygodnia.

„To co robi opozycja jest złamaniem i konstytucji i sprzeniewierzeniem się mandatowi poselskiemu, ośmieszaniem Polski na zewnątrz. Opozycja osłabia status Polski, osłabia bezpieczeństwo państwa polskiego.”

A mówiąc o przekroczeniach prawa i etyki posłów blokujących salę plenarną

„To są rzeczy niestety, które nie będą ukarane, tak mi się wydaje, bo sytuacja jest na tyle delikatna, że cokolwiek byśmy zrobili natychmiast odezwą się obrońcy gdzieś w Berlinie, gdzieś tam w Brukseli i będą pokazywali zdjęcia w stylu umarłego niby od petardy dymnej jakiegoś lewaka, który zaraz po zrobieniu filmu wstał, otrzepał się i poszedł… Czeka się cały czas na tego rodzaju jakieś bardziej nagłe zdarzenia.”

„Mamy związane ręce, dlatego, że absolutnie ważyć trzeba za każdym razem co i jak na tym straci Polska. My jesteśmy w szantażu przed tą lewacką unią, która nas w te pazury ui szpony wzięła i która nas teraz uczy demokracji… Mamy trudną sytuację, ale myślę, że jednak dla zapewnienia poczucia sprawiedliwości te kary prędzej czy później muszą być wymierzone.”


Bernard i Margotte • blogpress.pl
fot. Blogpress

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Opozycja łamie konstytucję ■■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: