■■ Anna Kołakowska – Fabryka Sztuk w Tczewie ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 27 stycznia 2017

„Psy szczekają, karawana idzie dalej”

kolakowska-tczew

Ruszył program „Świadomi Patrioci” finansowany przez spółkę energetyczną Energa.

„Program propaguje wiedzę i utrwala pamięć o Żołnierzach Wyklętych. Adresowany jest do środowisk kibiców, a także młodzieży szkolnej. Chcemy opowiedzieć nie tylko o historii żołnierzy podziemia antykomunistycznego w Polsce ale też o wartościach, które wyznawali i którym byli wierni, o ich postawach i świadomym wyborze aby trwać w walce o wolną Polskę „aż po ofiarę życia”

– czytamy na oficjalnej stronie przedsięwzięcia.

Przedsięwzięcie realizują radna PiS Anna Kołakowska – i jej mąż Andrzej, którzy 26.01.2017 r. zawitali do Tczewa.

Postać radnej PiS z Gdańska od jakiegoś czasu budzi emocje również tutaj. Anna Kołakowska słynie z ostrych wypowiedzi – napisała m. in. pod adresem posłanki Agnieszki Pomaskiej „ogolić to coś na łyso”. Głośno o niej było też po zablokowaniu Parady Równości w Gdańsku (prokuratura postawiła jej zarzut za przepychanki z policją). Nie zgadzała się nadaniu szkole imienia Tadeusza Mazowieckiego. Teraz radna jeździ po Pomorzu z programem „Świadomi patrioci”, finansowanym przez rządową spółkę Energa. Nie wszystkim jednak wizyta Anny Kołakowskiej i jej męża w naszym mieście się podoba. Ostatnio swój protest wyraził lokalny Komitet Obrony Demokracji – później dołączyła do tego Platforma Obywatelska.

Samo spotkanie w Fabryce Sztuk przebiegło jednak spokojnie, choć z sali została wyproszona ekipa TVN24.


tcz.pl

z komentarzy:

Pozdrawiam_gość 27.01.2017, 07:53
Pociski lecą od 4 minuty
Jak dla mnie ta kobieta ma jaja, nikt nie przyszedł spojrzeć w oczy pani Kołakowskiej i powiedzieć jej co o niej myśli. Napinaczy przed komputerem nie brakuje, nie było nawet Pana Paprota a myślę, że po prosu wypadało przyjść – i tyle… bez spinki z mojej strony
Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Anna Kołakowska – Fabryka Sztuk w Tczewie ■■ została wyłączona