■■ Precz z Sorosem! Wyrzućmy organizacje globalnego spekulanta z Polski! ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 27 stycznia 2017

Przykład dali nam Węgrzy…

Polska powinna jak najszybciej pozbyć się wpływów George’a Sorosa, amerykańskiego miliardera, mającego ambicję sterowania całym światem. Przyniosłoby to pozytywne skutki nie tylko dla polskiej demokracji, ale i wzmocniło nasz wizerunek – pisze w najnowszym numerze tygodnika „Warszawska Gazeta” dr Leszek Pietrzak.

Dali nam Węgrzy przykład

Na początku br. węgierskie władze zapowiedziały, że zamierzają rozprawić się z organizacjami pozarządowymi związanymi z amerykańskim miliarderem George’em Sorosem (w sierpniu skończy 87 lat). Jak zapowiedział wiceprezes rządzącego dzisiaj na Węgrzech Fideszu Németh Szilárd, węgierski rząd użyje wszystkich narzędzi, jakie są do jego dyspozycji, aby pozbyć się organizacji finansowanych przez amerykańskiego miliardera, które służą globalnym kapitalistom i wspierają polityczną poprawność ponad rządami krajowymi. Węgierski polityk zaznaczył, że nadchodzi szansa, aby tego właśnie dokonać.

Owa szansą ma być prezydentura Donalda Trumpa, który w ubiegłym tygodniu (20 stycznia) został zaprzysiężony na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, rozpoczynając swoją czteroletnią kadencję w Białym Domu. Węgrzy planują działania, które miałyby doprowadzić do pozbycia się organizacji sponsorowanych przez George’a Sorosa. W węgierskim parlamencie zaczęła się właśnie debata nad projektem ustawy, która pozwalała będzie węgierskim władzom na ich kontrolowanie. Wszystko wskazuje na to, że nowa ustawa ma zostać przeforsowana już w marcu. Ale o wiele ważniejsze będzie jej praktyczne zastosowanie. Na Węgrzech już podnoszą się głosy przedstawicieli organizacji pozarządowych, że to kolejny obszar, w którym w tym kraju będzie dochodziło do łamania zasad demokratycznych.

(…)

Przeczytajcie więcej w najnowszym numerze tygodnika Warszawska Gazeta!

polskaniepodlegla.pl
fot. youtube

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Precz z Sorosem! Wyrzućmy organizacje globalnego spekulanta z Polski! ■■ została wyłączona