■■ To nie zwycięstwo za grobu Kiszczaka, ale śp. Anny Walentynowicz ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, Walentynowicz Anna by Maciejewski Kazimierz on 2 lutego 2017

Maska opadła , Wałęsa to TW Bolek. I nie pomogą żadne czary mary jego apologetów, fakty dla Bolka są brutalne.

Warto zwrócić uwagę kiedy Bolek podpisał lojalkę, było to 21 grudnia 1970 r. kilka dni po „łaźni” jaką zrobiła milicja robotnikom Gdańska i Gdyni, gdy po ciemku bez świadków oprócz najbliższej rodziny chowano na Witominie i Łostowicach młodych robotników, często młodszych od Wałęsy. Wałęsa wówczas miał 27 lat, ci których pomordowano często mieli po kilkanaście lat.

Śp. Anna Walentynowicz, już na początku lat 80-tych gdzieś około 82-83 r. mówiła, że Wałęsa to agent, mówili to prawdziwi bohaterowie małżeństwo Gwiazdów i Krzysztof Wyszkowski, ale próbowano zrobić z nich wariatów.

Przeciwwagą dla Anny Walentynowicz miała być pani Krzywonos ta, która zatrzymała tramwaj bo koledzy z zajezdni wyłączyli prąd, co o Krzywonos mówiła śp. Anna Walentynowicz można znaleźć w internecie.

Krzysztof Wyszkowski był ciągany przez Wałęsę po sądach a Gwiazdów marginalizowano.

Poplecznicy Wałęsy mówią, że to zwycięstwo Kiszczaka zza grobu, a ja twierdzę, że to zwycięstwo śp. Anny Walentynowicz, która mówiła o Wałęsie agent już ponad 30 lat temu, zwyciężyła prawda.

Należy się zastanowić czy świadomość Wałęsy, że Kiszczak ma jego lojalkę i donosy, po objęciu prezydentury nie powodowała takich a nie innych ruchów, a tzw. wspieranie lewej nogi i szereg personalnych nominacji nie powodowały strachu Wałęsy przed ujawnieniem prawdy.

Andy51 • blog-n-roll.pl

Reklama

Możliwość komentowania ■■ To nie zwycięstwo za grobu Kiszczaka, ale śp. Anny Walentynowicz ■■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: