■■ Witold Gadowski: Poukładali się ci pisowscy baronowie i mówią, że wszystko jest dobrze. Nie jest dobrze. ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 15 lutego 2017

Nadszedł czas na weryfikację tej całej baronerii PiS-u.

Wieloma postaciami z poprzedniego układu rządzącego powinien zainteresować się prokurator, a nie interesuje się. Dlaczego? Jarosławie Kaczyński, Beato Szydło, Andrzeju Dudo, Zbigniewie Ziobro – odpowiedzcie mi na to pytanie. Dlaczego prokurator nie interesuje się tymi ludźmi, którzy ewidentnie naruszali polską rację stanu? – pyta w swoim najnowszym felietonie dziennikarz Witold Gadowski.

Ja to powtarzam, powtarzam, powtarzam, minął rok, a tu się nic nie dzieje. Łapie się jakieś szaraczki. Trwa polowanie na Hannę Gronkiewicz-Waltz. Z jakiegoś powodu akurat na nią, chociaż przestępców reprywatyzacyjnych w Polsce jest całe multum. Tymczasem tylko w Warszawie ogłoszono, że jest afera. Bzdura! Największa afera była w Krakowie i nikt nie siedzi, a tutaj są ewidentne kazusy, tylko zamieszani są w to sędziowie, prokuratorzy, znani profesorowie prawa i znani samorządowcy. Więc cisza.

Co więcej, pan minister Adamczyk, zaprasza panią Koterbę, wiceprezydent miasta Krakowa, która ma bardzo dziwną reputację właśnie w tym kontekście, do jakiejś rady konsultacyjnej ds. urbanistyki. No tak jakby ręka rękę myła, pomimo tego, że PiS objął władzę. No może na szczeblu centralnym idzie dobrze, do przodu, ale im niżej, tym gorzej, tym większe kliki. Poukładali się ci pisowscy baronowie i mówią, że wszystko jest dobrze. Nie jest dobrze i tych baronów trzeba po prostu ogołocić i wyrzucić. Nadszedł czas na weryfikację tej całej baronerii PiS-u.


Tygodnik Solidarność (tysol.pl)
fot. youtube

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Witold Gadowski: Poukładali się ci pisowscy baronowie i mówią, że wszystko jest dobrze. Nie jest dobrze. ■■ została wyłączona