■■ Niebywałe draństwa Janusza Sanockiego i Jerzego Jachnika, przedstawicieli Zespołu Poselskiego n/rz Nowej Konstytucji ■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 19 lutego 2017

Poprośmy ich żeby wyjaśnili nam co się stało z przesłanymi do nich formularzami skarg osób Pokrzywdzonych, o których mowa w opublikowanym piśmie dziennikarskim Redakcji Barwy Bezprawia.

Pomimo licznych ponagleń posłowie Jerzy Jachnik i Janusz Sanocki nadal uporczywie uchylają się od udzielenia odpowiedzi na prozaiczne pytania zawarte w skierowanym do nich piśmie dziennikarskim, zamieszczonym w poniższej publikacji.

Redaktor Naczelny NCI Barwy Bezprawia domaga się od posła Janusza Sanockiego i Jerzego Jachnika, organizatorów „Konferencji” w Warszawie i Poznaniu, odpowiedzi na pismo dziennikarskie, oficjalnych przeprosin sponiewieranych osób, oddania powierzonych płyt CD oraz zwrotu kosztów podróży na autopromocyjne spektakle obłudy. ( link )

Nie chcieli też odpowiedzieć podczas spotkania na „Zjeździe Pokrzywdzonych” pod Sądem Najwyższym w Warszawie. Zachowali się skandalicznie. Poniżej krytyki. Kompleksowo obnażyli swoją degrengoladę.


Prosimy wszystkie osoby, które czują się oszukane przez tych posłów, względnie znieważane lub obrażane w związku z dopominaniem się o realizację obietnic „Zespołu Poselskiego…..”, o opisanie tych sytuacji w komentarzach pod publikacją, względnie pod filmem. Musimy publicznie napiętnować takie postawy i przywoływać szkodników do przestrzegania prawa i zasad moralnych. A jeśli to nie poskutkuje, to wspólnymi siłami będziemy musieli odgonić ich od koryta raz na zawsze.

Ikona Zespołu Poselskiego n/rz Nowej Konstytucji i Naprawy Wymiaru Sprawiedliwości


Autorytet moralny


Wyborcy Kukiz ’15, gratuluję!
Wybraliście do Sejmu awanturnika, który zwyzywał strażników miejskich.


Zostawiamy to bez komentarza

Rafał Krzyształowski • barwybezprawia.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Niebywałe draństwa Janusza Sanockiego i Jerzego Jachnika, przedstawicieli Zespołu Poselskiego n/rz Nowej Konstytucji ■ została wyłączona