■■ Prywatnie złapał 140 pedofilów – teraz policja go niszczy! ■

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 21 lutego 2017

Słynny Łowca Pedofilów właśnie zderzył się z brutalną polską rzeczywistością. Człowiek, który swój cały prywatny czas poświęcał na wykrywanie i łapanie pedofilów – teraz jest niszczony przez policję. O co chodzi?

Krzysztof Dymkowski ma na swoim koncie 141 wykrytych i złapanych pedofilów. Podczas ostatniej akcji gdzie udało się wyłapać kolejnego z tych zwyrodnialców okazało się, że policja postanowiła prześwietlić i „Łowcę”.

Wrocławianin tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy złapał 141 pedofilów. Byli to mężczyźni, którzy chcieli się umówić z nieletnimi na sex.

Dymkowski wspomina, że około 9 godzin dziennie poświęca na wykrywanie tego typu zbrodniarzy.

Kilka dni temu wszystko się zmieniło. Policjanci skonfiskowali jego laptop, którego Dymkowski używał zarówno do pracy jak i do łapania pedofilów. Pojawiły się sugestie, że takie działanie może być zemstą na mężczyźnie za to, że ujawnia nieudolność naszych służb w zakresie łapania przestępców seksualnych.

O całej sprawie Dymkowski poinformował na swoim Facebooku (pisownia oryginalna):

„Komunikat dla wszystkich więcej już łapał pedofili nie będę bo nie mam laptopa w dniu dzisiejszym we Wrocławiu został zatrzymany pedofil dwudziestoletni student Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło na 141 przypadków że policjanci Zabrali mi laptopa i nie mam na czym pracować przez zebranie laptopa zostanę to jest zwolniony z pracy ponieważ nie będę mógł się zalogować w firmie Tak się kończy pomaganie ludziom w łapanie zboczeńców którzy umawiałem się z dziećmi”

wrealu24.pl

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Prywatnie złapał 140 pedofilów – teraz policja go niszczy! ■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: