■■ Witold Gadowski do polityków PiS: „Po co chodzicie do TVN? Żeby służyć jako lalki do bicia?” ■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 25 lutego 2017

Zabawy w piaskownicy, które urządzają dziś politycy bardziej ci z opozycji, ale niestety ci rządowi dają się w to wciągnąć, i sypią sobie piaskiem w oczy aż miło, a my już po prostu nie możemy tego znieść — mówi Witold Gadowski w swoim najnowszym komentarzu tygodnia.

Publicysta „wSieci” i dziennikarz śledczy krytycznie ocenia stan dzisiejszej debaty publicznej – zwłaszcza tej dotyczącej polityki:

Tego trajlowania, wykrzykiwania w studiachh tv, tego zagłuszania się, braku kultury, po prostu chamstwa. Po prostu wyłączamy radia i telewizory. Nie okupujcie naszej swiadomości ludzie bez kultury, pozbawieni elementarny zasad

— ocenił.

W nagraniu nie zabrakło wątku zapowiadanej i wprowadzanej reformy wymiaru sprawiedliwości.

Krzyczą: oto w Polsce ogranicza się wolność sędziów, a przez dwadziesćai klka lat oni ograniczali naszą wolność. (…) Ludzi traktowali jak bydło, ferowali wyroki jak chcieli

— dodał.

Gadowski zwrócił się przy tym do młodych sędziów:

Nie patrzcie na tych starych sędziów, którzy wyrosli w PRLu, bo są do cna zdemoralizowani, spróbujcie odnowić morale tej grupy społecznej. Nam są potrzebni przyzwoici sędziowie.

Zdaniem Gadowskiego politycy PiS powinni przemyśleć uwiarygadnianie wszystkich programów publicystycznych – nawet w stacjach skrajnie nieprzychylnych rządowi:

Dziwię się PiS i ludziom z kręgu trzeźwomyślących niepodległościowców, że chodzą do telewizji TVN. Po co tam chodzicie, by służyć jako lalki do bicia? To wy chodzicie to TVN, a oni nie pójdą do „reżimowych mediów”?

To znaczy że państwo polskie to reżim, a ich kombinacja, konspiracja i złodziejstwo z funduszy państwowych to wolność?

W komentarzu pojawił się również wątek ustawy dotyczącej wycinki drzew i ochrony środowiska.


GadowskiTV, wpolityce.pl
fot. youtube/wPolityce.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Witold Gadowski do polityków PiS: „Po co chodzicie do TVN? Żeby służyć jako lalki do bicia?” ■ została wyłączona