■■ Czas zlikwidować niemiecką kolonię medialną nad Wisłą ■■

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 21 marca 2017

Wlazły nam łotry na głowę

I tak się zawsze dzieje, bo gdzie nie ma kary, tam nie ma miary szkodzenia i opluwania Polski. Sejmowi „okupanci” z oszalałej z nienawiści opozycji nadal nie zostali surowo czy choćby finansowo ukarani więc szkodzą dalej.

A było przecież tak pięknie przez 8 lat, tak dobrze w niemieckiej półkolonii nad Wisłą, kradł kto chciał, kombinował kto tylko mógł, złodziejskie VAT-owskie mafie hulały na dziesiątki miliardów złotych, rabowano w biały dzień polski budżet i portfele Polaków, kwitły niemieckie firmy, banki i media na polskiej ziemi. Kosmopolityczne gangi rozkradały polski majątek narodowy – przekręty szły na całego. Naczelny „Forbesa” z niemieckiego nadania Ringier Axel Springer, mimo grudniowej instrukcji dla prowokatorów, jak obalić polski rząd nadal pełni swą funkcję i bryluje na salonach.

Onet instruuje polskich dziennikarzy jak szkodzić, potępiać i próbować oczerniać polski rząd. Takie działania przypominają najgorsze czasy z okupowanego kraju. Przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru „adres do Cara i Cesarza” już wysłał. Absurdalna – totalna opozycja – dysząca z wściekłości, że już nie rządzi, złoży też wniosek nieufności wobec rządu, bo ten chciał mieć w Radzie Europejskiej przyzwoitego człowieka, uwzględniającego polski interes narodowy, a to przecież skandal bo taki geniusz jak D. Tusk mógłby zostać nawet Kanclerzem IV Rzeszy.

V Dziennikarska Kolumna w Polsce podobno już szykuje przeprosiny Niemców za bitwę pod Grunwaldem i za Wandę, co Niemca nie chciała, a w nowej III-ej części „Jak rozpętałem III Wojną Światową” wystąpi już przewodniczący PO Grzegorz Schetyna, przez kolegów z rządu PO-PSL na taśmach prawdy nazywany pieszczotliwie przedstawicielem tzw. „Żulii Lwowskiej”.

Czas najwyższy odstawić na parking niemiecką V Kolumnę medialną i zlikwidować niemiecką medialną kolonię nad Wisłą. Bezkarność bowiem zawsze rozzuchwala złoczyńców, a przecież zarówno MSZ jak i MKiDN mogłaby dokładniej przyjrzeć się zapisom polskiego kodeksu karnego, nie mówiąc, że warto by było równie precyzyjnie ocenić wyczyny niemieckich banków działających w Polsce od lat, Deutsche Bank czy m-Bank-u, choćby pod kątem tzw. kredytów frankowych, wszak ABW właśnie prześwietla 18 banków.

To, co serwuje Polakom portal Onet o Polsce, to obraz upadłego państwa dyktatorskiego gdzieś pomiędzy Syrią a Koreą Płn., nie mającego nic wspólnego z rzeczywistością, wskaźnikami ekonomicznymi czy nastrojami Polaków. To jeden wielki fałsz, manipulacja, tendencyjność, a często haniebne fake newsy. To istna machina niemiecka V Kolumna dewastująca polskie umysły i sumienia, cotygodniowe, rozkazy niczym na froncie, walki z polskim rządem godzą dziś, w polską suwerenność, porządek prawny i razem z knuciem tzw. polskiej opozycji w niemieckiej Ambasadzie zagraża już bezpieczeństwu polskiego państwa. Czas powiedzieć basta.

Janusz Szewczak • wpolityce.pl
fot. wPolityce.pl/youtube.com

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Czas zlikwidować niemiecką kolonię medialną nad Wisłą ■■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: