■■ Marine Le Pen wyznała całą prawdę o Niemczech i UE! ■

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 22 marca 2017

“Budują swój kapitał wykorzystując słabsze kraje”

Marine Le Pen, kandydatka Frontu Narodowego na urząd prezydenta Francji, mająca ogromne szanse na wygraną, niezwykle szczerze wypowiedziała się o Niemczech, kanclerz Angeli Merkel i tworze pod tytułem Unia Europejska.

Le Pen to pierwszy liczący się europejski polityk, będący w czołówce sondaży, który oficjalnie w ten sposób wypowiada się o głównym przecież partnerze swojego kraju. Francuzi i Niemcy są bowiem ze sobą blisko od dziesiątek lat. Jak stwierdziła Le Pen, Unia Europejska stara się zabijać w Europejczykach narodową tożsamość. Zarzuca Brukseli, że czyni z niepodległych państw regiony unijne.

Podczas ostatniej debaty Le Pen powiedziała: – Chcę być prezydentem Republiki Francuskiej, ale naprawdę. A nie czegoś, co stało się regionem Unii Europejskiej. – Nie chcę też być wicekanclerzem pani Angeli Merkel – zaznaczyła kandydatka Narodowców na prezydenta Francji.

Już wcześniej Marine Le Pen bardzo odważnie skrytykowała Niemcy i podział sił w UE. – Waluta euro została stworzona przez Niemcy pod Niemcy. To oni są prawdziwym beneficjentem wspólnej waluty i gospodarki – stwierdziła. Zdaniem kandydatki Frontu Narodowego, nasi zachodni sąsiedzi budują swój kapitał wykorzystując unijnych partnerów. Lobbują też za ustawami, które nie stawiają ich na równi, a ponad konkurencyjnymi rynkami innych krajów.

newsweb.pl

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Marine Le Pen wyznała całą prawdę o Niemczech i UE! ■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: