■■ „Atak” na Syrię, znakomite posunięcie Trumpa ■

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 8 kwietnia 2017

O tym media nie napiszą, ale amerykański „atak” na bazę Assada w Syrii jest znakomitym zagraniem politycznym.

W bazie rzekomo miała być zdeponowana broń chemiczna, którą zły Assad użył na bezbronne dzieci i kobiety. Nikt jednak nie komentuje faktu, że użyte zostały pociski, a nie samoloty. Pociski zresztą okazały się bardzo nieskuteczne, co wcale nie oznacza, że amerykańska technologia jest niedopracowana. Po prostu miały ominąć cel. Atak z samolotów spowodował by konieczność użycia obrony przeciwlotniczej Syrii, a ta jak wiadomo, jest prowadzona przez Rosjan, a więc doszło by w takiej sytuacji do bezpośredniego konfliktu z Rosją.

Atakiem na bazę Prezydent Trump załatwia w ten sposób kilka ważnych spraw – po pierwsze niweluje ataki medialne, że niby jest rosyjską marionetką, Po drugie Ameryka reaguje prawidłowo na „pewne” informacje podane przez wywiad (ciekawe jaki), że to reżim Assada wykorzystał broń chemiczną przeciwko cywilom. Trump prawidłowo staje w obronie bezbronnych dzieci i kobiet, których tak dramatyczne zdjęcia pojawiły się w mediach.

Tymczasem przezorne media pracują na swoim alibi. Brytyjski Daily Mail usunął artykuł z 2013 roku zatytułowany „USA popierają plan realizacji ataku chemicznego w Syrii i zrzucenia za niego winę na reżim Assada”. Miało to zapobiec rozszerzeniu koalicji wspierającej Assada. Plan takiego ataku był autorstwa brytyjskiego Britam Defence, a sfinansować miał go Katar. Wyciek na ten temat był od malezyjskiego hakera.

Tak więc infiltratorzy imperium Rotszyldów nadal mącą w administracji amerykańskiej, można jednak podejrzewać, że atak będzie dla nich gwoździem do trumny, gdyż jeśli ta fałszywa flaga wyjdzie na jaw, to Trump zrobi totalną czystkę. Potwierdzają to najnowsze doniesienia o możliwym zwolnieniu dwóch doradców, Steva Bannona i Reince Priebusa. Ten ostatni jest wyjątkowym szkodnikiem.

http://www.angrypatriotmovement.com
http://www.independent.co.uk
http://www.fort-russ.com

monitor-polski.pl
fot. syriansnews.com

Reklama

Możliwość komentowania ■■ „Atak” na Syrię, znakomite posunięcie Trumpa ■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: