■■ Co zrobić z Tuskiem? „Złapać dziada za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu” ■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 21 kwietnia 2017

„Tuska trzeba przymknąć jak zwykłego kryminalistę” – stwierdził Wojciech Cejrowski, który będąc gościem „Minęła20” jednoznacznie przedstawił jak wyobrażałby sobie przyszłość Donalda Tuska i co powinno go spotkać.

„Złapać dziada za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył”

– powiedział.

Wojciech Cejrowski przebywał obecnie w Stanach Zjednoczonych, ale śledzi wydarzenia w Polsce. Także polityczne. Ocenia je w jednoznaczny sposób.

Podczas rozmowy z Michałem Rachoniem, gospodarzem programu „Minęła20”, najpierw dyskusja dotyczyła wydarzeń międzynarodowych. Cejrowski bardzo pozytywnie ocenia stanowcze działania prezydenta USA Donalda Trumpa. Chociażby w rozprawie z talibami, gdy na ich kryjówki zrzucono gigantyczną bombę, a wcześniej ostrzelano bazę w Syrii, w której przechowywano broń chemiczną.

Trump wysłał sygnał do kilku miejsc, że w razie czego „to wam przyłożę”

– tłumaczył Cejrowski.

Później rozmowa zeszła na tematy krajowe. Wojciech Cejrowski nie ukrywał emocji w związku w makabrycznym odkryciem, gdy w jednej z trumien ze szczątkami ofiary katastrofy smoleńskiej znaleziono dwie głowy, trzy ręce i cztery miednice.

Trzeba pytać Donalda Tuska o takie rzeczy jak ekshumacje do skutku

– stwierdził.

Pojawił się też wątek ostatniej wizyty Tuska w Polsce i przesłuchania w prokuraturze ws. umowy SKW z FSB, a także samej współpracy z Rosjanami. Wtedy padły mocne słowa.


TVP Info, niezalezna.pl
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Co zrobić z Tuskiem? „Złapać dziada za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu” ■ została wyłączona