✈■ Smoleńsk, zbrodnia nieukarana ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 24 kwietnia 2017

Powyższy tytuł mówi wszystko.

Ciągle czekamy na sprawiedliwość, czyli logiczny ciąg zdarzeń, który po dokonanej zbrodni powinien przebiegać poprzez wskazanie winnych aż do wymierzenia im surowej kary. Póki nie przejdziemy tej drogi do samego końca trudno będzie powiedzieć, że jesteśmy poważnym państwem i zdrowym społeczeństwem.

Po tych siedmiu latach jedno ponad wszelką wątpliwość możemy powiedzieć już dzisiaj.

Żyje i doskonale się ma w naszym kraju grupa ludzi skupiona wokół „Gazety Wyborczej”, którą śmiało można nazwać spadkobiercami azjatyckich barbarzyńskich bolszewickich dzikich hord. Przez siedem lat, jakie upłynęły od 10 kwietnia 2010 roku ci ludzie wspierali i okazywali sympatię wszelkiej maści zwyrodnialcom plującym na zmarłych i ich groby. Oni hołubili Palikota oraz menela z wyrokami za przestępstwa pospolite, Dominika Tarasa organizującego ataki na krzyż na Krakowskim Przedmieściu.

Dzisiaj ich pupilem stał się Paweł Kasprzak, lider ruchu „Obywatele RP”, który przejął pałeczkę i atakuje uczestników kolejnych miesięcznic smoleńskich. To wokół czerskiej skupili się wszyscy ci, dla których obcy jest polski kod kulturowy. To tam powstał pomysł, aby po smoleńskiej zbrodni zapalać świeczki czerwonoarmistom, podczas gdy znicze zapalane polskim ofiarom smoleńska gaszono moczem wymachując przy tym krzyżem wykonanym z puszek „zimnego Lecha”.

Mówi się dzisiaj dużo o muzułmanach, których nie udało się zintegrować z europejskimi społeczeństwami. Pamiętajmy jednak, że także w Polsce istnieje wroga naszemu narodowi grupa ludzi, których przodkowie przybyli nad Wisłę na sowieckich tankach. Oni również oparli się europejskiej cywilizacji i polskości, choć śmierdzące walonki i kufajki zamienili na markowe buty i garnitury.

Oni stanowią dla Polski nie mniejsze zagrożenie niż islamiści atakujący w Europie Zachodniej i Skandynawii. Ci ludzie nawet nie ukrywają tego, że chcą zrewoltować społeczeństwo i obalić legalną władzę. Niestety władza przygląda się temu nie reagując adekwatnie do zagrożeń, a to może się na nas Polakach szybko zemścić.

Mirosław Kokoszkiewicz • warszawskagazeta.pl
fot. youtube

Reklamy

Możliwość komentowania ✈■ Smoleńsk, zbrodnia nieukarana ■■ została wyłączona