■■ Donald Trump będzie namawiał świat do brania przykładu z Polski! ■■

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 1 lipca 2017

Totalniacy mogą tego nie wytrzymać!

Wydaje się, że totalna opozycja może nie przetrzymać przyszłego tygodnia. Oto, oczywiście w ramach dalszego marginalizowania znaczenia Polski w świecie, przybędzie do Warszawy prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki pan Donald Trump.

Biorąc pod uwagę, o czym będzie mówił i z kim rozmawiał, zazdrościć totalniakom nie ma czego. Ciekawe, gdzie się poskarżą na brak zaproszeń od prezydenta Dudy na spotkanie przy Placu Krasińskich, chociaż wszyscy dostali je od Ambasadora USA?

Program wizyty prezydenta Trumpa w naszej stolicy omawiał w Waszyngtonie doradca prezydenta ds. bezpieczeństwa narodowego, gen. Herbert Raymond Mc Master. Jako główny temat rozmów prezydenta zaplanowanych na 6 lipca i szczyt G20, będzie opracowanie wspólnej strategii wobec Rosji.

Generał wskazał na „ważne przemówienie”, które prezydent Trump wygłosi w Warszawie na Placu Krasińskich, przy pomniku Powstania Warszawskiego. Mówiąc o jego tematyce zaznaczył, że będzie w nim, m.in. o bohaterstwie Polaków w czasie wojny a także obecnym, bliskim, polsko-amerykańskim sojuszu wojskowym. Doradca amerykańskiego przywódcy powiedział, że w Warszawie:

Prezydent wezwie wszystkie kraje, by stawiając czoło obecnym wyzwaniom, czerpały inspirację z ducha narodu polskiego.

Podczas pobytu w Warszawie, prezydent Donald Trump wygłosi również przemówienie do przywódców państw tzw. Trójmorza. Będzie ono dotyczyło głównie zagadnień gospodarczych: energetyki i bezpieczeństwa surowcowego.

tvp.info, polskaniepodlegla.pl
fot. youtube

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Donald Trump będzie namawiał świat do brania przykładu z Polski! ■■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: