■■ Krzysztof Wyszkowski: Kiszczak mógł mieć haki na Tuska i resztę PO

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, Wyszkowski Krzysztof by Maciejewski Kazimierz on 18 lutego 2016

liczę na to, że są tam dokumenty dotyczące współpracy Donalda Tuska z ludźmi Służb Specjalnych PRL

To, co zostało z tego zasobu, może mieć charakter przełomowy dla szerokiej opinii publicznej, która była przez te wszystkie lata wprowadzana w błąd, co do pochodzenia twórców i liderów III RP” – powiedział legendarny opozycjonista Krzysztof Wyszkowski w rozmowie z „Radiem Maryja”.

Wyszkowski uważa, że w „szafie Kiszczaka” mogą znajdować się dokumenty nawet na Donalda Tuska i innych polityków Platformy Obywatelskiej.

„Muszę powiedzieć, że osobiście liczę na to, że są tam dokumenty dotyczące współpracy Donalda Tuska z ludźmi Służb Specjalnych PRL – ludźmi Kiszczaka i dokumenty dotyczące tworzenia Kongresu Liberalno-Demokratycznego” – wskazał opozycjonista.

„Te korzenie Platformy Obywatelskiej, to, co dzieje się dzisiaj, kiedy Platforma Obywatelska apeluje do świata o to, żeby walczył z polskim rządem, z polskimi władzami, ma korzenie właśnie w tej współpracy, którą nawiązał Donald Tusk z ludźmi SB w latach 1989 – 90. Na tym ufundowany jest cały układ rządzący” – wyjaśnił.

RadioMaryja.pl, fronda.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Krzysztof Wyszkowski: Kiszczak mógł mieć haki na Tuska i resztę PO została wyłączona