■■ Nie chodzi o PiS i Kaczyńskiego, gra idzie o destabilizację Polski i skłócenie Polaków… tak jak kiedyś!!!

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 4 października 2016

Polska już to w historii przerabiała. „Fałszywa Flaga” to tajna operacja prowadzona przez rząd, korporacje lub inne organizacje.

Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych. Operacje false flag nie są ograniczone do działań wojennych ale mogą występować również w czasie pokoju. Takie operacje są prowadzone już od dłuższego czasu … ich celem jest również Polska.

Demokratycznie wybrany rząd PiS jest nie na ręke wielu środowiskom i rządom zachodnim. Najlepszym przykładem jest chociażby nagminna sytuacja, kiedy Unia Europejska i jej instytucje „mało demokratyczne” zajmują się bardziej kwestiami polskimi aniżeli prawdziwymi problemami i zagrożeniami współczesnej Europy jak terroryzm i zamachy. Ich dobrze opłacani zwolennicy w postaci mediów utrzymują ten trend wspierając mało demokratyczne instytucje i grupy społeczne w tym zakresie… chociażby KOD, który jest namiastką zgubnej polityki rządu Platformy Obywatelskiej.

Gra chodzi o wielkie wpływy i pieniądze, które dotychczasowe środowiska pragną zachować dla siebie.

Polska i jej aktualny rząd są prezentowane w zachodnich mediach jako „faszystowskie” i „rasistowskie” . Wyjątkowym zestawem bredni wydawało się to, co o rządzie PiS napisał Chris Hedges, były dziennikarz „New York Timesa”. A napisał wprost, że to rząd neofaszystowski, rasistowski i ksenofobiczny, więc nie dziwi, iż zakłamuje prawdziwą historię, a tą prawdą ma być współudział Polaków w Holokauście.

Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju … który stoi na przeszkodzie interesom wielu grup.

glosgminny.pl
fot. AFP (na zdjęciu Chris Hedges)

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Nie chodzi o PiS i Kaczyńskiego, gra idzie o destabilizację Polski i skłócenie Polaków… tak jak kiedyś!!! została wyłączona