■■ Oni chcą podpalić Polskę!

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 9 grudnia 2016

Dość tego szaleństwa. Nie damy się oszukać po raz kolejny. Nie będzie drugiej Magdalenki!

Nie obchodzą nas wasze układy. Nie pozwolimy podpalić Polski garstce aferzystów, frustratów, utrzymanków obcych spekulantów, przegranych polityków i półgłówków prowadzonych przez alimenciarza okradającego własne dzieci. Nie! Kiście się wszyscy we własnym esbecko-aferalnym sosie, a Polskę zostawcie w spokoju. Czas waszej zarazy przeminął. Nowej nam nie potrzeba – pisze na łamach najnowszego numeru tygodnika Warszawska Gazeta Aldona Zaorska.

Okazuje się, że demokracja istnieje tylko wówczas, gdy ludzie wybierają lewaków i ulegają kłamstwom politycznych typków spod ciemnej gwiazdy. Jeśli wybierają inaczej – demokracji nie ma. Taki wniosek wypływa z protestów opozycji w Polsce. Od kiedy wybrany rok temu rząd PiS-u zaczął realizować wyborcze obietnice, pozbawieni władzy platformersi oraz rozmaici lewacy nie ustają w przekonywaniu, że demokracji nie ma. Jak na razie ich protesty wypadają żałośnie – garstka frustratów, aferzystów, byłych TW, trochę starych ubeków, trochę esbeków, żądne rozgłosu lesbijki, paru gejów szukających taniego poklasku (ci rozsądni gardzą takimi występami), a na ich czele alimenciarz.

Chyba sami zainteresowani to widzą, więc postanowili zjednoczyć siły i przy okazji dosłownie podpalić Polskę. To w zasadzie nic nowego, bo od miesięcy próbują to zrobić, ale tym razem ich protest jest wyjątkowo obrzydliwy. Ma się odbyć już nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce. To iście szatański plan, bo nawet gdyby w całym kraju protestowało tylko kilkaset osób, wystarczy odpowiednio zmanipulowany przekaz i w świat pójdzie komunikat o „masowych” protestach. Przypadek Moniki Olejnik, która puściła w medialny obieg wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, jakiej nigdy nie było, a potem tłumaczyła się głupio, że nie dosłyszała, dowodzi, że jest to możliwe. Jednocześnie lektura odezwy wysmażonej przez przeciwników demokratycznych rozstrzygnięć wyborczych nie pozostawia złudzeń co do ich zamiarów. Oni chcą po prostu podpalić Polskę. Nieważne, że nie ma ku temu powodu. Ważne jest to, że naród wybrał inaczej niż oni.

(…)

Koniecznie przeczytajcie cały komentarz w najnowszym numerze tygodnika
Warszawska Gazeta, który znajdziecie w Polsce, USA i Kanadzie!
Kupując nasz tygodnik wspieracie prawdziwie polskie wydawnictwo!

warszawskagazeta.pl
fot. facebook

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Oni chcą podpalić Polskę! została wyłączona